portal osiedli, dzielnic i miast

Bydgoszcz Dębowa Ostoja - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Ból w dole pleców
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Ból w dole pleców

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mimickof 
   

Bywalec


Wiek: 57
Dołączył: Wto Wrz 19, 2017 20:56
Posty: 39
Skąd: Chełmża

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 11:36    Temat postu: Ból w dole pleców

Cześć Wam.
Zwracam się do Was z problemem dość może nietypowym. Chodzi o problemy zdrowotne. Konkretniej rzecz ujmując, chodzi o pojawiający się u mnie już od jakiegoś czasu ból w dole pleców. Czy wiecie może co on może oznaczać? Znalazłam jakieś porady w tym zakresie tutaj http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-kostno-stawowy/bol-w-dole-plecow.html ale może ktoś z Was miał już z tym styczność i jest w stanie coś sprawdzonego doradzić? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie porady. Z góry wielkie dzięki Smile
papilotek 
   

VIP


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 2:58
Posty: 504
Skąd: stąd

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 2:46    Temat postu: Re: Ból w dole pleców

U mnie pojawia się sporadycznie ból pleców, ale w moim przypadku to pewnie choroba zawodowa. Nic na to nie poradzę. Mogę tylko łagodzić skutki. Chodziłam na masaże do prywatnego gabinetu, ale miesięcznie sporo mnie to kosztowało. Dlatego zainwestowałam w matę masującą https://casada.pl/kategoria-produktu/masazery/maty-masujace/ i kładę ją na fotelu. Już w trakcie masażu zaczynam czuć ulgę. Zawsze się relaksuję w ten sposób po pracy.
Pronti 
   

Stały bywalec


Wiek: 31
Dołączył: Pią Sty 03, 2020 12:19
Posty: 64
Skąd: Warszawa-Bemowo

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 11:50    Temat postu: Re: Ból w dole pleców

Sam także do niedawna zmagałem się z ostrym bólem pleców. Znajoma poleciła mi wówczas Centrum Rehabilitacji i Masażu Sonatio przy ul. Nakielskiej w Bydgoszczy https://www.sonatio.pl/oferta/terapia-manualna . Mają doświadczonych i znających się na rzeczy fizjoterapeutów, którzy zdołali postawić mnie na nogi w przeciągu zaledwie kilku wizyt. Gabinety są bardzo dobrze wyposażone i zawsze panuje tam miła, wręcz rodzinna atmosfera.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama